16.08.2026 10:00 England Community Shield

Arsenal - Manchester City előrejelzések és fogadási tippek

Arsenal és Manchester City mérkőzése 16.08.2026-én, 10:00-kor kerül megrendezésre.

Arsenal
Arsenal
Manchester City
Manchester City

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Arsenal vs Manchester City fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Manchester City" +154 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 3
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Draw Away
Manchester City
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arsenal - Manchester City-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, tennislover (az összesített profit ranglista 13. helyezettje), 15.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Manchester City kimenetelre (+154) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

tennislover
tennislover
Rang: 13/642
Profit: 89.83
Home Draw Away
+154 for Manchester City
10/10
Várható profit 15.40
tennislover
tennislover
Rang: 13/642
Profit: 89.83
Over/Under 3
+134 for Over
9/10
Várható profit 12.06

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arsenal - Manchester City-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, tennislover (17.14% összesített hozammal) 15.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Manchester City kimenetelre (+154) a(z) Home Draw Away piacon.

tennislover
tennislover
Rang: 141/642
Hozam: 17.14%
Home Draw Away
+154 for Manchester City
10/10
Várható profit 15.40
tennislover
tennislover
Rang: 141/642
Hozam: 17.14%
Over/Under 3
+134 for Over
9/10
Várható profit 12.06

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Arsenal - Manchester City-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! tennislover, 13.72 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +154 szorzóval a(z) Manchester City kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 15.4 profitot hozhat.

tennislover
tennislover
Rang: 13/642
ODI: 13.72
Home Draw Away
+154 for Manchester City
10/10
Várható profit 15.40
tennislover
tennislover
Rang: 13/642
ODI: 13.72
Over/Under 3
+134 for Over
9/10
Várható profit 12.06

A legjobb MI fogadási tippek a Arsenal vs Manchester City meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Arsenal vs Manchester City mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Manchester City fogadás a Home Draw Away piacon, +154 szorzóval, 10 téttel, tennislover ajánlásával.

Home Draw Away
+154 for Manchester City
10/10
Várható profit 15.40
Over/Under 3
+134 for Over
9/10
Várható profit 12.06

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Arsenal vs Manchester City mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Manchester City győzelme (+154 szorzóval). Arsenal győzelmére (+156 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+285 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Arsenal vs Manchester City Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+154 a mérkőzésre Manchester City (Home Draw Away)
Tipp 2:
Szorzók+134 a mérkőzésre Over (Over/Under 3)
Játssz felelősségteljesen