02.07.2026 13:00 Argentina Primera B Metropolitana Reserves 2026

Argentino Merlo tartalék - Excursionistas tartalék előrejelzések és fogadási tippek

Argentino Merlo tartalék és Excursionistas tartalék mérkőzése 02.07.2026-én, 13:00-kor kerül megrendezésre.

Argentino Merlo tartalék
Excursionistas tartalék

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Argentino Merlo tartalék vs Excursionistas tartalék fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Argentino Merlo tartalék" -161 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Argentino Merlo tartalék
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Argentino Merlo tartalék - Excursionistas tartalék-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, troskot (az összesített profit ranglista 2001. helyezettje), 6.2 profitot jósol, 10 tétet helyezve Argentino Merlo tartalék kimenetelre (-161) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

troskot
troskot
Rang: 2001/1805
Profit: -460.19
Home Draw Away
-161 for Argentino Merlo tartalék
10/10
Várható profit 6.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Argentino Merlo tartalék - Excursionistas tartalék-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, troskot (-6.06% összesített hozammal) 6.2 profitot jósol, 10 tétet helyezve Argentino Merlo tartalék kimenetelre (-161) a(z) Home Draw Away piacon.

troskot
troskot
Rang: 929/1805
Hozam: -6.06%
Home Draw Away
-161 for Argentino Merlo tartalék
10/10
Várható profit 6.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Argentino Merlo tartalék - Excursionistas tartalék-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! troskot, -13.45 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -161 szorzóval a(z) Argentino Merlo tartalék kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 6.2 profitot hozhat.

troskot
troskot
Rang: 1843/1805
ODI: -13.45
Home Draw Away
-161 for Argentino Merlo tartalék
10/10
Várható profit 6.20

A legjobb MI fogadási tippek a Argentino Merlo tartalék vs Excursionistas tartalék meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Argentino Merlo tartalék vs Excursionistas tartalék mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Argentino Merlo tartalék fogadás a Home Draw Away piacon, -161 szorzóval, 10 téttel, troskot ajánlásával.

Home Draw Away
-161 for Argentino Merlo tartalék
10/10
Várható profit 6.20

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Argentino Merlo tartalék vs Excursionistas tartalék mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Argentino Merlo tartalék győzelme (-161 szorzóval). Emellett Excursionistas tartalék győzelmére (-161 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(-250 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

Argentino Merlo tartalék vs Excursionistas tartalék Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-161 a mérkőzésre Argentino Merlo tartalék (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen