25.08.2026 16:00 Peru Copa de la Liga 2026

Alianza Atletico - UTC de Cajamarca előrejelzések és fogadási tippek

Alianza Atletico és UTC de Cajamarca mérkőzése 25.08.2026-én, 16:00-kor kerül megrendezésre.

Alianza Atletico
Alianza Atletico
Utc de Cajamarca
UTC de Cajamarca

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 2.5
Under
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alianza Atletico - UTC de Cajamarca-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, faro2013 (az összesített profit ranglista 1401. helyezettje), 7.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Under kimenetelre (-137) a(z) Over/Under 2.5 fogadási piacon.

faro2013
faro2013
Rang: 1401/1258
Profit: -1484.89
Over/Under 2.5
-137 for Under
10/10
Várható profit 7.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alianza Atletico - UTC de Cajamarca-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, faro2013 (-2.84% összesített hozammal) 7.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve Under kimenetelre (-137) a(z) Over/Under 2.5 piacon.

faro2013
faro2013
Rang: 557/1258
Hozam: -2.84%
Over/Under 2.5
-137 for Under
10/10
Várható profit 7.30

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alianza Atletico - UTC de Cajamarca-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! faro2013, -1760.52 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -137 szorzóval a(z) Under kimenetelre a(z) Over/Under 2.5 piacon. Ez 7.3 profitot hozhat.

faro2013
faro2013
Rang: 1401/1258
ODI: -1760.52
Over/Under 2.5
-137 for Under
10/10
Várható profit 7.30

A legjobb MI fogadási tippek a Alianza Atletico vs UTC de Cajamarca meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Alianza Atletico vs UTC de Cajamarca mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Under fogadás a Over/Under 2.5 piacon, -137 szorzóval, 10 téttel, faro2013 ajánlásával.

Over/Under 2.5
-137 for Under
10/10
Várható profit 7.30

Alianza Atletico vs UTC de Cajamarca Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-137 a mérkőzésre Under (Over/Under 2.5)
Játssz felelősségteljesen