31.07.2026 18:30 United States WTA Washington 2026

Alexandra Eala - Elina Svitolina előrejelzések és fogadási tippek

Alexandra Eala és Elina Svitolina mérkőzése 31.07.2026-én, 18:30-kor kerül megrendezésre.

Alexandra Eala
Elina Svitolina

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Alexandra Eala vs Elina Svitolina fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Alexandra Eala" +133 szorzóval, 4 felhasználó szerint a 7-ból. Egy másik népszerű fogadási lehetőség a(z) "Game Asian Handicap (5.5)" piac, ahol a várt eredmény "Alexandra Eala (+5.5)" (-357 szorzóval) a fogadók 100%-a szerint.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Alexandra Eala
57%
4 a 7 tippmesterből
Correct Score
1:2
100%
1 a 1 tippmesterből
Game Asian Handicap (5.5)
Alexandra Eala (+5.5)
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alexandra Eala - Elina Svitolina-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, yaras150 (az összesített profit ranglista 58. helyezettje), 13.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve Alexandra Eala kimenetelre (+131) a(z) Home Away fogadási piacon. Casjo21 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1214. helyezettje) +133 szorzóra adott tippet a(z) Alexandra Eala kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 13.3 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1792. ebben a szezonban), dummyboy, 10.64 potenciális profitot érhet el, 8 tétet helyezve +133 szorzóra a(z) Alexandra Eala kimenetelre a(z) Home Away piacon.

yaras150
yaras150
Rang: 58/2056
Profit: 90.29
Home Away
+131 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.10
Casjo21
Casjo21
Rang: 1214/2056
Profit: -15.36
Home Away
+133 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.30
dummyboy
Rang: 1792/2056
Profit: -99.28
Home Away
+133 for Alexandra Eala
8/10
Várható profit 10.64
Glory to Ukraine 3.0 🇺🇦⚽
Rang: 1952/2056
Profit: -168.66
Home Away
-149 for Elina Svitolina
10/10
Várható profit 6.70
John Smyth
John Smyth
Rang: 2076/2056
Profit: -307.88
Correct Score
+285 for 1:2
8/10
Várható profit 22.80
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alexandra Eala - Elina Svitolina-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, yaras150 (8.95% összesített hozammal) 13.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve Alexandra Eala kimenetelre (+131) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van Casjo21 is -1.82% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Alexandra Eala kimenetelre (+133) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 13.3. Noizyfoxxx (-4.47% hozammal) a Home Away piacon +133 szorzóval fogadott a(z) Alexandra Eala kimenetelre. 2 tét esetén, ha a tipp helyes, 2.66 profitot hozhat.

yaras150
yaras150
Rang: 467/2056
Hozam: 8.95%
Home Away
+131 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.10
Casjo21
Casjo21
Rang: 743/2056
Hozam: -1.82%
Home Away
+133 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 884/2056
Hozam: -4.47%
Home Away
+133 for Alexandra Eala
2/10
Várható profit 2.66
John Smyth
John Smyth
Rang: 919/2056
Hozam: -4.99%
Correct Score
+285 for 1:2
8/10
Várható profit 22.80
dummyboy
Rang: 1225/2056
Hozam: -11.39%
Home Away
+133 for Alexandra Eala
8/10
Várható profit 10.64
1 2

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Alexandra Eala - Elina Svitolina-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! John Smyth, 14.33 ODI paraméterrel, 8 tétet tesz +285 szorzóval a(z) 1:2 kimenetelre a(z) Correct Score piacon. Ez 22.8 profitot hozhat. Casjo21 (ODI: 2.02) fogadási tippet tett, hogy 13.3 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Alexandra Eala kimenetelre (+133) a(z) Home Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: 1.83) dummyboy a(z) Home Away piacot választotta, 8 tétet helyezve +133 szorzóval a(z) Alexandra Eala kimenetelre, 10.64 profitot becsülve.

John Smyth
John Smyth
Rang: 210/2056
ODI: 14.33
Correct Score
+285 for 1:2
8/10
Várható profit 22.80
Casjo21
Casjo21
Rang: 465/2056
ODI: 2.02
Home Away
+133 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.30
dummyboy
Rang: 476/2056
ODI: 1.83
Home Away
+133 for Alexandra Eala
8/10
Várható profit 10.64
yaras150
yaras150
Rang: 481/2056
ODI: 1.77
Home Away
+131 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.10
Glory to Ukraine 3.0 🇺🇦⚽
Rang: 1888/2056
ODI: -2.46
Home Away
-149 for Elina Svitolina
10/10
Várható profit 6.70
1 2

Tippek és elemzések a Alexandra Eala - Elina Svitolina mérkőzésre

Glory to Ukraine 3.0 🇺🇦⚽
Rang: 1952/2056
Profit: -168.66
Home Away
-149 for Elina Svitolina
10/10
Várható profit 6.70
Очні зустрічі Олександра Еала веде з рахунком 1-0. Кілька тижнів тому вона приголомшила українку з рахунком 6-3, 6-4 у чвертьфіналі турніру в Берліні. Статистика та факти Еліна Світоліна програла Джессіці Пегулі на стадії чвертьфіналу у своєму єдиному попередньому виступі у Вашингтоні, округ Колумбія, у 2023 році. Світоліна має показник 26-5 проти гравців з-поза топ-20 у цьому сезоні, включаючи 16-2 на твердих кортах. Олександра Еала сім разів грала у чвертьфіналах WTA та чотири рази покращувала свої результати. Еала розпочала свою кар'єру з вражаючого результату 7-4 проти гравців з топ-10. Аналіз ставок Олександра Еала довела, що її не лякають досвідчені суперниці. Тому, хоча коефіцієнти продовжують сильно сприяти Еліні Світоліній, цей матч дає хорошу цінність перспективі того, що Еала виграє хоча б один сет.

A legjobb MI fogadási tippek a Alexandra Eala vs Elina Svitolina meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Alexandra Eala vs Elina Svitolina mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Alexandra Eala fogadás a Home Away piacon, +131 szorzóval, 10 téttel, yaras150 ajánlásával. Egy Alexandra Eala (+133) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, Casjo21 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Alexandra Eala a Home Away piacon, amelyre dummyboy 8 téttel fogad +133 szorzóval.

Home Away
+131 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.10
Home Away
+133 for Alexandra Eala
10/10
Várható profit 13.30
Home Away
+133 for Alexandra Eala
8/10
Várható profit 10.64
Home Away
-149 for Elina Svitolina
10/10
Várható profit 6.70
Correct Score
+285 for 1:2
8/10
Várható profit 22.80
1 2

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Alexandra Eala vs Elina Svitolina mérkőzésre. A szavazatok 57%-ával a legtöbben a Alexandra Eala győzelmét jósolják (szorzó: +133). Eközben a Elina Svitolina győzelmére 43% szavazat érkezett -175 szorzóval.

1 57%
2 43%
Előrejelzés:
Szorzók+285 a mérkőzésre Alexandra Eala 1:2 Elina Svitolina

Alexandra Eala vs Elina Svitolina Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+131 a mérkőzésre Alexandra Eala (Home Away)
Tipp 2:
Szorzók-345 a mérkőzésre Over (Over/Under 18.5)
Tipp 3:
Szorzók-357 a mérkőzésre Alexandra Eala (+5.5) (Game Asian Handicap (5.5))
Játssz felelősségteljesen