25.09.2026 07:00 • China • Jia League 2026

Wuxi Wugou - Guangxi Hengchen előrejelzések és fogadási tippek

Wuxi Wugou és Guangxi Hengchen mérkőzése 25.09.2026-én, 07:00-kor kerül megrendezésre.

Wuxi Wugou
Wuxi Wugou
—
Guangxi Hengchen
Guangxi Hengchen

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 3.5
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Over/Under 2.5
Under
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Wuxi Wugou - Guangxi Hengchen-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Adrian Wolniak (az összesített profit ranglista 1418. helyezettje), 10.1 profitot jósol, 10 tétet helyezve Under kimenetelre (+101) a(z) Over/Under 2.5 fogadási piacon. GAZZAWILLIAMS54 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1503. helyezettje) +189 szorzóra adott tippet a(z) Over kimenetelre (Over/Under 3.5), 6 tétet helyezve, hogy becsült 11.34 potenciális profitot érjen el.

Adrian Wolniak
Rang: 1418/1662
Profit: -163.3
Over/Under 2.5
+101 for Under
10/10
Várható profit 10.10
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rang: 1503/1662
Profit: -231.59
Over/Under 3.5
+189 for Over
6/10
Várható profit 11.34

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Wuxi Wugou - Guangxi Hengchen-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, GAZZAWILLIAMS54 (-2.65% összesített hozammal) 11.34 profitot jósol, 6 tétet helyezve Over kimenetelre (+189) a(z) Over/Under 3.5 piacon. A tippadók között ott van Adrian Wolniak is -6.38% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Under kimenetelre (+101) szorzóval a(z) Over/Under 2.5 piacon. A becsült potenciális profit 10.1.

GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rang: 672/1662
Hozam: -2.65%
Over/Under 3.5
+189 for Over
6/10
Várható profit 11.34
Adrian Wolniak
Rang: 919/1662
Hozam: -6.38%
Over/Under 2.5
+101 for Under
10/10
Várható profit 10.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Wuxi Wugou - Guangxi Hengchen-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! GAZZAWILLIAMS54, -1.84 ODI paraméterrel, 6 tétet tesz +189 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 3.5 piacon. Ez 11.34 profitot hozhat. Adrian Wolniak (ODI: -5.81) fogadási tippet tett, hogy 10.1 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Under kimenetelre (+101) a(z) Over/Under 2.5 fogadási piacon.

GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rang: 1345/1662
ODI: -1.84
Over/Under 3.5
+189 for Over
6/10
Várható profit 11.34
Adrian Wolniak
Rang: 1474/1662
ODI: -5.81
Over/Under 2.5
+101 for Under
10/10
Várható profit 10.10

A legjobb MI fogadási tippek a Wuxi Wugou vs Guangxi Hengchen meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Wuxi Wugou vs Guangxi Hengchen mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Under fogadás a Over/Under 2.5 piacon, +101 szorzóval, 10 téttel, Adrian Wolniak ajánlásával. Egy Over (+189) fogadás a Over/Under 3.5 piacon 6 téttel, GAZZAWILLIAMS54 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Over/Under 2.5
+101 for Under
10/10
Várható profit 10.10
Over/Under 3.5
+189 for Over
6/10
Várható profit 11.34

Wuxi Wugou vs Guangxi Hengchen Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+101 a mérkőzésre Under (Over/Under 2.5)
Játssz felelősségteljesen