26.09.2026 10:00 • Finland • Ykkonen 2026

VJS Vantaa - KPV Kokkola előrejelzések és fogadási tippek

VJS Vantaa és KPV Kokkola mérkőzése 26.09.2026-én, 10:00-kor kerül megrendezésre.

VJS Vantaa
VJS Vantaa
—
KPV Kokkola
KPV Kokkola

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb VJS Vantaa vs KPV Kokkola fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (-1.5)", ahol a várt eredmény "KPV Kokkola (+1.5), money back on draw" -102 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Asian Handicap (-1.5)
KPV Kokkola (+1.5), money back on draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) VJS Vantaa - KPV Kokkola-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, supcio (az összesített profit ranglista 1774. helyezettje), 9.8 profitot jósol, 10 tétet helyezve KPV Kokkola (+1.5), money back on draw kimenetelre (-102) a(z) Asian Handicap (-1.5) fogadási piacon.

supcio
supcio
Rang: 1774/1673
Profit: -1977.17
Asian Handicap (-1.5)
-102 for KPV Kokkola (+1.5), money back on draw
10/10
Várható profit 9.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) VJS Vantaa - KPV Kokkola-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, supcio (-6.97% összesített hozammal) 9.8 profitot jósol, 10 tétet helyezve KPV Kokkola (+1.5), money back on draw kimenetelre (-102) a(z) Asian Handicap (-1.5) piacon.

supcio
supcio
Rang: 959/1673
Hozam: -6.97%
Asian Handicap (-1.5)
-102 for KPV Kokkola (+1.5), money back on draw
10/10
Várható profit 9.80

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) VJS Vantaa - KPV Kokkola-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! supcio, -1265.55 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -102 szorzóval a(z) KPV Kokkola (+1.5), money back on draw kimenetelre a(z) Asian Handicap (-1.5) piacon. Ez 9.8 profitot hozhat.

supcio
supcio
Rang: 1775/1673
ODI: -1265.55
Asian Handicap (-1.5)
-102 for KPV Kokkola (+1.5), money back on draw
10/10
Várható profit 9.80

A legjobb MI fogadási tippek a VJS Vantaa vs KPV Kokkola meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a VJS Vantaa vs KPV Kokkola mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a KPV Kokkola (+1.5), money back on draw fogadás a Asian Handicap (-1.5) piacon, -102 szorzóval, 10 téttel, supcio ajánlásával.

Asian Handicap (-1.5)
-102 for KPV Kokkola (+1.5), money back on draw
10/10
Várható profit 9.80

VJS Vantaa vs KPV Kokkola Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-102 a mérkőzésre KPV Kokkola (+1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Játssz felelősségteljesen