20.10.2026 11:00 • Slovakia • Cup 2026/2027

Tatran Liptószentmiklós - MFK Skalica előrejelzések és fogadási tippek

Tatran Liptószentmiklós és MFK Skalica mérkőzése 20.10.2026-én, 11:00-kor kerül megrendezésre.

Tatran Liptovsky Mikulas
Tatran Liptószentmiklós
—
MFK Skalica
MFK Skalica

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Tatran Liptószentmiklós vs MFK Skalica fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "MFK Skalica" -222 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
MFK Skalica
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tatran Liptószentmiklós - MFK Skalica-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 2012. helyezettje), 4.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve MFK Skalica kimenetelre (-222) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2012/1917
Profit: -37419.3
Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Várható profit 4.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tatran Liptószentmiklós - MFK Skalica-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-17.92% összesített hozammal) 4.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve MFK Skalica kimenetelre (-222) a(z) Home Draw Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1450/1917
Hozam: -17.92%
Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Várható profit 4.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Tatran Liptószentmiklós - MFK Skalica-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -43311.7 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -222 szorzóval a(z) MFK Skalica kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 4.5 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2009/1917
ODI: -43311.7
Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Várható profit 4.50

A legjobb MI fogadási tippek a Tatran Liptószentmiklós vs MFK Skalica meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Tatran Liptószentmiklós vs MFK Skalica mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a MFK Skalica fogadás a Home Draw Away piacon, -222 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Draw Away
-222 for MFK Skalica
10/10
Várható profit 4.50

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Tatran Liptószentmiklós vs MFK Skalica mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal MFK Skalica győzelme (-222 szorzóval). Tatran Liptószentmiklós győzelmére (+204 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+242 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Tatran Liptószentmiklós vs MFK Skalica Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-222 a mérkőzésre MFK Skalica (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen