25.08.2026 14:30 United States US Open Women, Qualifications 2026

Storm Hunter - Maddison Inglis előrejelzések és fogadási tippek

Storm Hunter és Maddison Inglis mérkőzése 25.08.2026-én, 14:30-kor kerül megrendezésre.

Storm Hunter
Maddison Inglis

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Storm Hunter vs Maddison Inglis fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Maddison Inglis" -109 szorzóval, 3 felhasználó szerint a 3-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Maddison Inglis
100%
3 a 3 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Storm Hunter - Maddison Inglis-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, kab1t0 (az összesített profit ranglista 923. helyezettje), 9.2 profitot jósol, 10 tétet helyezve Maddison Inglis kimenetelre (-109) a(z) Home Away fogadási piacon. Fmd1414 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1326. helyezettje) -116 szorzóra adott tippet a(z) Maddison Inglis kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 8.6 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1403. ebben a szezonban), betterman, 8.6 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve -116 szorzóra a(z) Maddison Inglis kimenetelre a(z) Home Away piacon.

kab1t0
Rang: 923/1259
Profit: -42.9
Home Away
-109 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 9.20
Fmd1414
Fmd1414
Rang: 1326/1259
Profit: -382.72
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60
betterman
betterman
Rang: 1403/1259
Profit: -1871.64
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Storm Hunter - Maddison Inglis-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, kab1t0 (-1.51% összesített hozammal) 9.2 profitot jósol, 10 tétet helyezve Maddison Inglis kimenetelre (-109) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van Fmd1414 is -3.62% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Maddison Inglis kimenetelre (-116) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 8.6. betterman (-7.03% hozammal) a Home Away piacon -116 szorzóval fogadott a(z) Maddison Inglis kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 8.6 profitot hozhat.

kab1t0
Rang: 494/1259
Hozam: -1.51%
Home Away
-109 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 9.20
Fmd1414
Fmd1414
Rang: 580/1259
Hozam: -3.62%
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60
betterman
betterman
Rang: 739/1259
Hozam: -7.03%
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Storm Hunter - Maddison Inglis-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Fmd1414, 217.2 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -116 szorzóval a(z) Maddison Inglis kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 8.6 profitot hozhat. kab1t0 (ODI: 4.33) fogadási tippet tett, hogy 9.2 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Maddison Inglis kimenetelre (-109) a(z) Home Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -643.69) betterman a(z) Home Away piacot választotta, 10 tétet helyezve -116 szorzóval a(z) Maddison Inglis kimenetelre, 8.6 profitot becsülve.

Fmd1414
Fmd1414
Rang: 23/1259
ODI: 217.2
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60
kab1t0
Rang: 223/1259
ODI: 4.33
Home Away
-109 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 9.20
betterman
betterman
Rang: 1396/1259
ODI: -643.69
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60

A legjobb MI fogadási tippek a Storm Hunter vs Maddison Inglis meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Storm Hunter vs Maddison Inglis mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Maddison Inglis fogadás a Home Away piacon, -109 szorzóval, 10 téttel, kab1t0 ajánlásával. Egy Maddison Inglis (-116) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, Fmd1414 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Maddison Inglis a Home Away piacon, amelyre betterman 10 téttel fogad -116 szorzóval.

Home Away
-109 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 9.20
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60
Home Away
-116 for Maddison Inglis
10/10
Várható profit 8.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Storm Hunter vs Maddison Inglis mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Maddison Inglis győzelme kapta (szorzó: -109). A Storm Hunter győzelmére 0% szavazat érkezett -101 szorzóval.

1 0%
2 100%

Storm Hunter vs Maddison Inglis Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-109 a mérkőzésre Maddison Inglis (Home Away)
Játssz felelősségteljesen