23.10.2026 12:00 • Kosovo • Superliga 2026/2027

SC Gjilani - KF Llapi Podujeve előrejelzések és fogadási tippek

SC Gjilani és KF Llapi Podujeve mérkőzése 23.10.2026-én, 12:00-kor kerül megrendezésre.

SC Gjilani
SC Gjilani
—
KF Llapi Podujeve
KF Llapi Podujeve

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb SC Gjilani vs KF Llapi Podujeve fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Asian Handicap (-1)", ahol a várt eredmény "SC Gjilani (-1), money back on draw" -159 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból. Egy másik népszerű fogadási lehetőség a(z) "Home Draw Away" piac, ahol a várt eredmény "SC Gjilani" (-1667 szorzóval) a fogadók 100%-a szerint.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Asian Handicap (-1)
SC Gjilani (-1), money back on draw
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Draw Away
SC Gjilani
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) SC Gjilani - KF Llapi Podujeve-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Ribena (az összesített profit ranglista 1488. helyezettje), 6.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve SC Gjilani (-1), money back on draw kimenetelre (-159) a(z) Asian Handicap (-1) fogadási piacon. abreujg78 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2068. helyezettje) -1667 szorzóra adott tippet a(z) SC Gjilani kimenetelre (Home Draw Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 0.6 potenciális profitot érjen el.

Ribena
Ribena
Rang: 1488/1959
Profit: -73.5
Asian Handicap (-1)
-159 for SC Gjilani (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 6.30
abreujg78
abreujg78
Rang: 2068/1959
Profit: -39203.9
Home Draw Away
-1667 for SC Gjilani
10/10
Várható profit 0.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) SC Gjilani - KF Llapi Podujeve-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Ribena (-1.07% összesített hozammal) 6.3 profitot jósol, 10 tétet helyezve SC Gjilani (-1), money back on draw kimenetelre (-159) a(z) Asian Handicap (-1) piacon. A tippadók között ott van abreujg78 is -17.82% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) SC Gjilani kimenetelre (-1667) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 0.6.

Ribena
Ribena
Rang: 703/1959
Hozam: -1.07%
Asian Handicap (-1)
-159 for SC Gjilani (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 6.30
abreujg78
abreujg78
Rang: 1486/1959
Hozam: -17.82%
Home Draw Away
-1667 for SC Gjilani
10/10
Várható profit 0.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) SC Gjilani - KF Llapi Podujeve-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Ribena, 7.17 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -159 szorzóval a(z) SC Gjilani (-1), money back on draw kimenetelre a(z) Asian Handicap (-1) piacon. Ez 6.3 profitot hozhat. abreujg78 (ODI: -45442.1) fogadási tippet tett, hogy 0.6 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) SC Gjilani kimenetelre (-1667) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Ribena
Ribena
Rang: 273/1959
ODI: 7.17
Asian Handicap (-1)
-159 for SC Gjilani (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 6.30
abreujg78
abreujg78
Rang: 2065/1959
ODI: -45442.1
Home Draw Away
-1667 for SC Gjilani
10/10
Várható profit 0.60

A legjobb MI fogadási tippek a SC Gjilani vs KF Llapi Podujeve meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a SC Gjilani vs KF Llapi Podujeve mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a SC Gjilani (-1), money back on draw fogadás a Asian Handicap (-1) piacon, -159 szorzóval, 10 téttel, Ribena ajánlásával. Egy SC Gjilani (-1667) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, abreujg78 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Asian Handicap (-1)
-159 for SC Gjilani (-1), money back on draw
10/10
Várható profit 6.30
Home Draw Away
-1667 for SC Gjilani
10/10
Várható profit 0.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő SC Gjilani vs KF Llapi Podujeve mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal SC Gjilani győzelme (-1667 szorzóval). Emellett KF Llapi Podujeve győzelmére (+475 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+276 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

SC Gjilani vs KF Llapi Podujeve Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-159 a mérkőzésre SC Gjilani (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Játssz felelősségteljesen