31.08.2026 04:00 Spain ATP Challenger Manacor 2026

Sascha Gueymard Wayenburg - Izán Almazán Valiente előrejelzések és fogadási tippek

Sascha Gueymard Wayenburg és Izán Almazán Valiente mérkőzése 31.08.2026-én, 04:00-kor kerül megrendezésre.

Sascha Gueymard Wayenburg
Izán Almazán Valiente

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Sascha Gueymard Wayenburg vs Izán Almazán Valiente fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Izán Almazán Valiente" +112 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Izán Almazán Valiente
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Sascha Gueymard Wayenburg - Izán Almazán Valiente-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 1501. helyezettje), 11.2 profitot jósol, 10 tétet helyezve Izán Almazán Valiente kimenetelre (+112) a(z) Home Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1501/1345
Profit: -9798.47
Home Away
+112 for Izán Almazán Valiente
10/10
Várható profit 11.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Sascha Gueymard Wayenburg - Izán Almazán Valiente-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-20.75% összesített hozammal) 11.2 profitot jósol, 10 tétet helyezve Izán Almazán Valiente kimenetelre (+112) a(z) Home Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1108/1345
Hozam: -20.75%
Home Away
+112 for Izán Almazán Valiente
10/10
Várható profit 11.20

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Sascha Gueymard Wayenburg - Izán Almazán Valiente-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -12349.0 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +112 szorzóval a(z) Izán Almazán Valiente kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 11.2 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1499/1345
ODI: -12349.0
Home Away
+112 for Izán Almazán Valiente
10/10
Várható profit 11.20

A legjobb MI fogadási tippek a Sascha Gueymard Wayenburg vs Izán Almazán Valiente meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Sascha Gueymard Wayenburg vs Izán Almazán Valiente mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Izán Almazán Valiente fogadás a Home Away piacon, +112 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Away
+112 for Izán Almazán Valiente
10/10
Várható profit 11.20

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Sascha Gueymard Wayenburg vs Izán Almazán Valiente mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Izán Almazán Valiente győzelme kapta (szorzó: +112). A Sascha Gueymard Wayenburg győzelmére 0% szavazat érkezett -1250 szorzóval.

1 0%
2 100%

Sascha Gueymard Wayenburg vs Izán Almazán Valiente Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+112 a mérkőzésre Izán Almazán Valiente (Home Away)
Játssz felelősségteljesen