31.07.2026 19:00 Bolivia Division Profesional 2026

Real Tomayapo - Academia de Balompie Boliviano előrejelzések és fogadási tippek

Real Tomayapo és Academia de Balompie Boliviano mérkőzése 31.07.2026-én, 19:00-kor kerül megrendezésre.

Real Tomayapo
Real Tomayapo
Academia de Balompie Boliviano
Academia de Balompie Boliviano

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Real Tomayapo vs Academia de Balompie Boliviano fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Real Tomayapo" -133 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Real Tomayapo
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Real Tomayapo - Academia de Balompie Boliviano-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Craig Deki (az összesített profit ranglista 799. helyezettje), 7.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Real Tomayapo kimenetelre (-133) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Craig Deki
Rang: 799/2052
Profit: -2.88
Home Draw Away
-133 for Real Tomayapo
10/10
Várható profit 7.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Real Tomayapo - Academia de Balompie Boliviano-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Craig Deki (-0.23% összesített hozammal) 7.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Real Tomayapo kimenetelre (-133) a(z) Home Draw Away piacon.

Craig Deki
Rang: 681/2052
Hozam: -0.23%
Home Draw Away
-133 for Real Tomayapo
10/10
Várható profit 7.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Real Tomayapo - Academia de Balompie Boliviano-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Craig Deki, 0.41 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -133 szorzóval a(z) Real Tomayapo kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 7.5 profitot hozhat.

Craig Deki
Rang: 680/2052
ODI: 0.41
Home Draw Away
-133 for Real Tomayapo
10/10
Várható profit 7.50

A legjobb MI fogadási tippek a Real Tomayapo vs Academia de Balompie Boliviano meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Real Tomayapo vs Academia de Balompie Boliviano mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Real Tomayapo fogadás a Home Draw Away piacon, -133 szorzóval, 10 téttel, Craig Deki ajánlásával.

Home Draw Away
-133 for Real Tomayapo
10/10
Várható profit 7.50

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Real Tomayapo vs Academia de Balompie Boliviano mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Real Tomayapo győzelme (-133 szorzóval). Emellett Academia de Balompie Boliviano győzelmére (+266 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+257 szorzóval).

1 100%
X 0%
2 0%

Real Tomayapo vs Academia de Balompie Boliviano Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-133 a mérkőzésre Real Tomayapo (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen