28.08.2026 12:30 Qatar QSL 2026/2027

Qatar SC Doha - Al Sadd előrejelzések és fogadási tippek

Qatar SC Doha és Al Sadd mérkőzése 28.08.2026-én, 12:30-kor kerül megrendezésre.

Qatar SC Doha
Qatar SC Doha
Al Sadd
Al Sadd

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Draw Away
Draw
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Qatar SC Doha - Al Sadd-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, szafran80 (az összesített profit ranglista 1396. helyezettje), 7.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-130) a(z) Over/Under 1.5, 1st Half fogadási piacon. betterman ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1438. helyezettje) +399 szorzóra adott tippet a(z) Draw kimenetelre (Home Draw Away), 8 tétet helyezve, hogy becsült 31.92 potenciális profitot érjen el.

szafran80
szafran80
Rang: 1396/1301
Profit: -565.35
Over/Under 1.5, 1st Half
-130 for Over
10/10
Várható profit 7.70
betterman
betterman
Rang: 1438/1301
Profit: -2248.8
Home Draw Away
+399 for Draw
8/10
Várható profit 31.92

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Qatar SC Doha - Al Sadd-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, szafran80 (-5.03% összesített hozammal) 7.7 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-130) a(z) Over/Under 1.5, 1st Half piacon. A tippadók között ott van betterman is -7.29% hozammal, aki 8 tétet tesz a(z) Draw kimenetelre (+399) szorzóval a(z) Home Draw Away piacon. A becsült potenciális profit 31.92.

szafran80
szafran80
Rang: 674/1301
Hozam: -5.03%
Over/Under 1.5, 1st Half
-130 for Over
10/10
Várható profit 7.70
betterman
betterman
Rang: 770/1301
Hozam: -7.29%
Home Draw Away
+399 for Draw
8/10
Várható profit 31.92

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Qatar SC Doha - Al Sadd-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! szafran80, 5.63 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -130 szorzóval a(z) Over kimenetelre a(z) Over/Under 1.5, 1st Half piacon. Ez 7.7 profitot hozhat. betterman (ODI: -710.32) fogadási tippet tett, hogy 31.92 profitot szerezzen, 8 tétet helyezve a(z) Draw kimenetelre (+399) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

szafran80
szafran80
Rang: 215/1301
ODI: 5.63
Over/Under 1.5, 1st Half
-130 for Over
10/10
Várható profit 7.70
betterman
betterman
Rang: 1432/1301
ODI: -710.32
Home Draw Away
+399 for Draw
8/10
Várható profit 31.92

A legjobb MI fogadási tippek a Qatar SC Doha vs Al Sadd meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Qatar SC Doha vs Al Sadd mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Over fogadás a Over/Under 1.5, 1st Half piacon, -130 szorzóval, 10 téttel, szafran80 ajánlásával. Egy Draw (+399) fogadás a Home Draw Away piacon 8 téttel, betterman ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Over/Under 1.5, 1st Half
-130 for Over
10/10
Várható profit 7.70
Home Draw Away
+399 for Draw
8/10
Várható profit 31.92

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Qatar SC Doha vs Al Sadd mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal a döntetlen (+399 szorzóval). Qatar SC Doha győzelmére (+175 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% Al Sadd győzelmét jósolja(-250 szorzóval).

1 0%
X 100%
2 0%

Qatar SC Doha vs Al Sadd Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-130 a mérkőzésre Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tipp 2:
Szorzók+399 a mérkőzésre Draw (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen