01.09.2026 17:00 Uruguay Copa Uruguay 2026

Montevideo Wanderers - Club Atlético Cerro előrejelzések és fogadási tippek

Montevideo Wanderers és Club Atlético Cerro mérkőzése 01.09.2026-én, 17:00-kor kerül megrendezésre.

Montevideo Wanderers
Montevideo Wanderers
Club Atletico Cerro
Club Atlético Cerro

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Montevideo Wanderers vs Club Atlético Cerro fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Montevideo Wanderers" +112 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 4-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Montevideo Wanderers
50%
2 a 4 tippmesterből
Over/Under 1.5
Over
100%
3 a 3 tippmesterből
Correct Score
0:2
33%
1 a 3 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Montevideo Wanderers - Club Atlético Cerro-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, FRISFEAL1978 (az összesített profit ranglista 14. helyezettje), 4.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (-204) a(z) Over/Under 1.5 fogadási piacon. 3610 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 54. helyezettje) -1429 szorzóra adott tippet a(z) Under kimenetelre (Over/Under 2.5, 1st Half), 10 tétet helyezve, hogy becsült 0.7 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (90. ebben a szezonban), elixir, 2.1 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve -476 szorzóra a(z) Under kimenetelre a(z) Over/Under 3.5 piacon.

FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Rang: 14/1376
Profit: 230.16
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Várható profit 4.90
3610
3610
Rang: 54/1376
Profit: 119.29
Over/Under 2.5, 1st Half
-1429 for Under
10/10
Várható profit 0.70
elixir
elixir
Rang: 90/1376
Profit: 90.98
Over/Under 3.5
-476 for Under
10/10
Várható profit 2.10
betsson29
Rang: 309/1376
Profit: 12.7
Home Draw Away, 1st Half
+190 for Club Atlético Cerro
10/10
Várható profit 19.00
Slojo
Rang: 383/1376
Profit: 6.04
Home Draw Away, 1st Half
+103 for Draw
10/10
Várható profit 10.30
1 2 3

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Montevideo Wanderers - Club Atlético Cerro-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, betsson29 (35.28% összesített hozammal) 19.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Club Atlético Cerro kimenetelre (+190) a(z) Home Draw Away, 1st Half piacon. A tippadók között ott van FRISFEAL1978 is 2.05% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Over kimenetelre (-204) szorzóval a(z) Over/Under 1.5 piacon. A becsült potenciális profit 4.9. 3610 (1.25% hozammal) a Over/Under 2.5, 1st Half piacon -1429 szorzóval fogadott a(z) Under kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 0.7 profitot hozhat.

betsson29
Rang: 115/1376
Hozam: 35.28%
Home Draw Away, 1st Half
+190 for Club Atlético Cerro
10/10
Várható profit 19.00
FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Rang: 417/1376
Hozam: 2.05%
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Várható profit 4.90
3610
3610
Rang: 451/1376
Hozam: 1.25%
Over/Under 2.5, 1st Half
-1429 for Under
10/10
Várható profit 0.70
elixir
elixir
Rang: 465/1376
Hozam: 0.97%
Over/Under 3.5
-476 for Under
10/10
Várható profit 2.10
Slojo
Rang: 485/1376
Hozam: 0.42%
Home Draw Away, 1st Half
+103 for Draw
10/10
Várható profit 10.30
1 2 3

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Montevideo Wanderers - Club Atlético Cerro-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! magno brito, 598.81 ODI paraméterrel, 4 tétet tesz +1663 szorzóval a(z) 2:2 kimenetelre a(z) Correct Score piacon. Ez 66.52 profitot hozhat. OU_1x2_BTS (ODI: 521.08) fogadási tippet tett, hogy 7.9 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Over kimenetelre (-127) a(z) Over/Under 2 fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: 235.27) maus1 a(z) Correct Score piacot választotta, 6 tétet helyezve +513 szorzóval a(z) 1:1 kimenetelre, 30.78 profitot becsülve.

magno brito
magno brito
Rang: 9/1376
ODI: 598.81
Correct Score
+1663 for 2:2
4/10
Várható profit 66.52
OU_1x2_BTS
OU_1x2_BTS
Rang: 11/1376
ODI: 521.08
Over/Under 2
-127 for Over
10/10
Várható profit 7.90
maus1
maus1
Rang: 27/1376
ODI: 235.27
Correct Score
+513 for 1:1
6/10
Várható profit 30.78
hithem
hithem
Rang: 30/1376
ODI: 200.11
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Várható profit 4.90
system
system
Rang: 42/1376
ODI: 124.79
Home Draw Away
+179 for Draw
10/10
Várható profit 17.90
1 2 3

A legjobb MI fogadási tippek a Montevideo Wanderers vs Club Atlético Cerro meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Montevideo Wanderers vs Club Atlético Cerro mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Under fogadás a Over/Under 3.5 piacon, -476 szorzóval, 10 téttel, elixir ajánlásával. Egy Draw (+190) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, giorgosamp ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a 1:1 a Correct Score piacon, amelyre maus1 6 téttel fogad +513 szorzóval.

Over/Under 3.5
-476 for Under
10/10
Várható profit 2.10
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Várható profit 19.00
Correct Score
+513 for 1:1
6/10
Várható profit 30.78
Over/Under 1.5
-204 for Over
10/10
Várható profit 4.90
Over/Under 2.5, 1st Half
-1429 for Under
10/10
Várható profit 0.70
1 2 3

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Montevideo Wanderers vs Club Atlético Cerro mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 50% szavazattal Montevideo Wanderers győzelme (+112 szorzóval). Emellett Club Atlético Cerro győzelmére (+135 szorzóval) 0% szavazott, míg 50% döntetlent jósol(+179 szorzóval).

1 50%
X 50%
2 0%
Előrejelzés:
Szorzók+1805 a mérkőzésre Montevideo Wanderers 0:2 Club Atlético Cerro

Montevideo Wanderers vs Club Atlético Cerro Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-204 a mérkőzésre Over (Over/Under 1.5)
Tipp 2:
Szorzók+190 a mérkőzésre Club Atlético Cerro (Home Draw Away, 1st Half)
Játssz felelősségteljesen