24.09.2026 02:10 China ATP Chengdu 2026

Miomir Kecmanovic - Nikoloz Basilasvili előrejelzések és fogadási tippek

Miomir Kecmanovic és Nikoloz Basilasvili mérkőzése 24.09.2026-én, 02:10-kor kerül megrendezésre.

Miomir Kecmanovic
Nikoloz Basilasvili

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Miomir Kecmanovic vs Nikoloz Basilasvili fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Miomir Kecmanovic" -204 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 2-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Miomir Kecmanovic
50%
1 a 2 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Miomir Kecmanovic - Nikoloz Basilasvili-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Chispitin77 (az összesített profit ranglista 1608. helyezettje), 4.9 profitot jósol, 10 tétet helyezve Miomir Kecmanovic kimenetelre (-204) a(z) Home Away fogadási piacon. mich81 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1738. helyezettje) +175 szorzóra adott tippet a(z) Nikoloz Basilasvili kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 17.5 potenciális profitot érjen el.

Chispitin77
Chispitin77
Rang: 1608/1651
Profit: -445.48
Home Away
-204 for Miomir Kecmanovic
10/10
Várható profit 4.90
mich81
mich81
Rang: 1738/1651
Profit: -2693.31
Home Away
+175 for Nikoloz Basilasvili
10/10
Várható profit 17.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Miomir Kecmanovic - Nikoloz Basilasvili-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, mich81 (-3.67% összesített hozammal) 17.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Nikoloz Basilasvili kimenetelre (+175) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van Chispitin77 is -7.24% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Miomir Kecmanovic kimenetelre (-204) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 4.9.

mich81
mich81
Rang: 740/1651
Hozam: -3.67%
Home Away
+175 for Nikoloz Basilasvili
10/10
Várható profit 17.50
Chispitin77
Chispitin77
Rang: 959/1651
Hozam: -7.24%
Home Away
-204 for Miomir Kecmanovic
10/10
Várható profit 4.90

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Miomir Kecmanovic - Nikoloz Basilasvili-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! mich81, 447.83 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +175 szorzóval a(z) Nikoloz Basilasvili kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 17.5 profitot hozhat. Chispitin77 (ODI: -26.53) fogadási tippet tett, hogy 4.9 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Miomir Kecmanovic kimenetelre (-204) a(z) Home Away fogadási piacon.

mich81
mich81
Rang: 19/1651
ODI: 447.83
Home Away
+175 for Nikoloz Basilasvili
10/10
Várható profit 17.50
Chispitin77
Chispitin77
Rang: 1615/1651
ODI: -26.53
Home Away
-204 for Miomir Kecmanovic
10/10
Várható profit 4.90

A legjobb MI fogadási tippek a Miomir Kecmanovic vs Nikoloz Basilasvili meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Miomir Kecmanovic vs Nikoloz Basilasvili mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Miomir Kecmanovic fogadás a Home Away piacon, -204 szorzóval, 10 téttel, Chispitin77 ajánlásával. Egy Nikoloz Basilasvili (+175) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, mich81 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Away
-204 for Miomir Kecmanovic
10/10
Várható profit 4.90
Home Away
+175 for Nikoloz Basilasvili
10/10
Várható profit 17.50

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Miomir Kecmanovic vs Nikoloz Basilasvili mérkőzésre. A szavazatok 50%-ával a legtöbben a Miomir Kecmanovic győzelmét jósolják (szorzó: -204). Eközben a Nikoloz Basilasvili győzelmére 50% szavazat érkezett +175 szorzóval.

1 50%
2 50%

Miomir Kecmanovic vs Nikoloz Basilasvili Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-204 a mérkőzésre Miomir Kecmanovic (Home Away)
Játssz felelősségteljesen