05.07.2026 16:00 Ecuador Liga Pro Serie A 2026

Macará - LDU Quito előrejelzések és fogadási tippek

Macará és LDU Quito mérkőzése 05.07.2026-én, 16:00-kor kerül megrendezésre.

Macará
Macará
LDU Quito
LDU Quito

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Macará vs LDU Quito fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "LDU Quito" +131 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
LDU Quito
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Macará - LDU Quito-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, promociones betano (az összesített profit ranglista 1649. helyezettje), 9.17 profitot jósol, 7 tétet helyezve LDU Quito kimenetelre (+131) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

promociones betano
Rang: 1649/1825
Profit: -87.04
Home Draw Away
+131 for LDU Quito
7/10
Várható profit 9.17

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Macará - LDU Quito-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, promociones betano (-8.33% összesített hozammal) 9.17 profitot jósol, 7 tétet helyezve LDU Quito kimenetelre (+131) a(z) Home Draw Away piacon.

promociones betano
Rang: 1039/1825
Hozam: -8.33%
Home Draw Away
+131 for LDU Quito
7/10
Várható profit 9.17

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Macará - LDU Quito-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! promociones betano, -74.27 ODI paraméterrel, 7 tétet tesz +131 szorzóval a(z) LDU Quito kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 9.17 profitot hozhat.

promociones betano
Rang: 2000/1825
ODI: -74.27
Home Draw Away
+131 for LDU Quito
7/10
Várható profit 9.17

A legjobb MI fogadási tippek a Macará vs LDU Quito meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Macará vs LDU Quito mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a LDU Quito fogadás a Home Draw Away piacon, +131 szorzóval, 7 téttel, promociones betano ajánlásával.

Home Draw Away
+131 for LDU Quito
7/10
Várható profit 9.17

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Macará vs LDU Quito mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal LDU Quito győzelme (+131 szorzóval). Macará győzelmére (+204 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+195 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Macará vs LDU Quito Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+131 a mérkőzésre LDU Quito (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen