01.08.2026 09:00 Romania WTA 125K Targu Mures 2026

Kaitlin Quevedo - Francesca Jones előrejelzések és fogadási tippek

Kaitlin Quevedo és Francesca Jones mérkőzése 01.08.2026-én, 09:00-kor kerül megrendezésre.

Kaitlin Quevedo
Francesca Jones

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Kaitlin Quevedo vs Francesca Jones fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Francesca Jones" -132 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Over/Under 22
Over
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Away
Francesca Jones
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Kaitlin Quevedo - Francesca Jones-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Vin_o7 (az összesített profit ranglista 401. helyezettje), 11.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (+110) a(z) Over/Under 22 fogadási piacon. fizz06 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2226. helyezettje) -132 szorzóra adott tippet a(z) Francesca Jones kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 7.6 potenciális profitot érjen el.

Vin_o7
Rang: 401/2055
Profit: 7.33
Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Várható profit 11.00
fizz06
fizz06
Rang: 2226/2055
Profit: -1172.26
Home Away
-132 for Francesca Jones
10/10
Várható profit 7.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Kaitlin Quevedo - Francesca Jones-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Vin_o7 (0.86% összesített hozammal) 11.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Over kimenetelre (+110) a(z) Over/Under 22 piacon. A tippadók között ott van fizz06 is -8.7% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Francesca Jones kimenetelre (-132) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 7.6.

Vin_o7
Rang: 644/2055
Hozam: 0.86%
Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Várható profit 11.00
fizz06
fizz06
Rang: 1112/2055
Hozam: -8.7%
Home Away
-132 for Francesca Jones
10/10
Várható profit 7.60

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Kaitlin Quevedo - Francesca Jones-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! fizz06, 7.13 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -132 szorzóval a(z) Francesca Jones kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 7.6 profitot hozhat. Vin_o7 (ODI: 0.91) fogadási tippet tett, hogy 11.0 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Over kimenetelre (+110) a(z) Over/Under 22 fogadási piacon.

fizz06
fizz06
Rang: 310/2055
ODI: 7.13
Home Away
-132 for Francesca Jones
10/10
Várható profit 7.60
Vin_o7
Rang: 574/2055
ODI: 0.91
Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Várható profit 11.00

A legjobb MI fogadási tippek a Kaitlin Quevedo vs Francesca Jones meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Kaitlin Quevedo vs Francesca Jones mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Over fogadás a Over/Under 22 piacon, +110 szorzóval, 10 téttel, Vin_o7 ajánlásával. Egy Francesca Jones (-132) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, fizz06 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Over/Under 22
+110 for Over
10/10
Várható profit 11.00
Home Away
-132 for Francesca Jones
10/10
Várható profit 7.60

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Kaitlin Quevedo vs Francesca Jones mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Francesca Jones győzelme kapta (szorzó: -132). A Kaitlin Quevedo győzelmére 0% szavazat érkezett +108 szorzóval.

1 0%
2 100%

Kaitlin Quevedo vs Francesca Jones Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+110 a mérkőzésre Over (Over/Under 22)
Tipp 2:
Szorzók-132 a mérkőzésre Francesca Jones (Home Away)
Játssz felelősségteljesen