02.08.2026 10:00 Sweden Division 1 2026

IF Karlstad - Enköpings SK FK előrejelzések és fogadási tippek

IF Karlstad és Enköpings SK FK mérkőzése 02.08.2026-én, 10:00-kor kerül megrendezésre.

IF Karlstad
IF Karlstad
Enkopings SK FK
Enköpings SK FK

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb IF Karlstad vs Enköpings SK FK fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Enköpings SK FK" +456 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Enköpings SK FK
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) IF Karlstad - Enköpings SK FK-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Wilhelmine (az összesített profit ranglista 1. helyezettje), 27.36 profitot jósol, 6 tétet helyezve Enköpings SK FK kimenetelre (+456) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1/573
Profit: 0.0
Home Draw Away
+456 for Enköpings SK FK
6/10
Várható profit 27.36

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) IF Karlstad - Enköpings SK FK-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (0.0% összesített hozammal) 27.36 profitot jósol, 6 tétet helyezve Enköpings SK FK kimenetelre (+456) a(z) Home Draw Away piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1/573
Hozam: 0.0%
Home Draw Away
+456 for Enköpings SK FK
6/10
Várható profit 27.36

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) IF Karlstad - Enköpings SK FK-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Wilhelmine, 0.0 ODI paraméterrel, 6 tétet tesz +456 szorzóval a(z) Enköpings SK FK kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 27.36 profitot hozhat.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1/573
ODI: 0.0
Home Draw Away
+456 for Enköpings SK FK
6/10
Várható profit 27.36

A legjobb MI fogadási tippek a IF Karlstad vs Enköpings SK FK meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a IF Karlstad vs Enköpings SK FK mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Enköpings SK FK fogadás a Home Draw Away piacon, +456 szorzóval, 6 téttel, Wilhelmine ajánlásával.

Home Draw Away
+456 for Enköpings SK FK
6/10
Várható profit 27.36

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő IF Karlstad vs Enköpings SK FK mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Enköpings SK FK győzelme (+456 szorzóval). IF Karlstad győzelmére (-200 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+304 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

IF Karlstad vs Enköpings SK FK Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+456 a mérkőzésre Enköpings SK FK (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen