23.09.2026 12:00 Italy WTA 125K Tolentino 2026

Guiomar Marisztani Zuleta de Reales - Marta Lombardini előrejelzések és fogadási tippek

Guiomar Marisztani Zuleta de Reales és Marta Lombardini mérkőzése 23.09.2026-én, 12:00-kor kerül megrendezésre.

Guiomar Marisztani Zuleta de Reales
Marta Lombardini

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Guiomar Marisztani Zuleta de Reales vs Marta Lombardini fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Marta Lombardini" +409 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Marta Lombardini
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Guiomar Marisztani Zuleta de Reales - Marta Lombardini-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 1745. helyezettje), 24.54 profitot jósol, 6 tétet helyezve Marta Lombardini kimenetelre (+409) a(z) Home Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1745/1648
Profit: -25525.3
Home Away
+409 for Marta Lombardini
6/10
Várható profit 24.54

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Guiomar Marisztani Zuleta de Reales - Marta Lombardini-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-18.99% összesített hozammal) 24.54 profitot jósol, 6 tétet helyezve Marta Lombardini kimenetelre (+409) a(z) Home Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1270/1648
Hozam: -18.99%
Home Away
+409 for Marta Lombardini
6/10
Várható profit 24.54

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Guiomar Marisztani Zuleta de Reales - Marta Lombardini-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -28438.8 ODI paraméterrel, 6 tétet tesz +409 szorzóval a(z) Marta Lombardini kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 24.54 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
+409 for Marta Lombardini
6/10
Várható profit 24.54

A legjobb MI fogadási tippek a Guiomar Marisztani Zuleta de Reales vs Marta Lombardini meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Guiomar Marisztani Zuleta de Reales vs Marta Lombardini mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Marta Lombardini fogadás a Home Away piacon, +409 szorzóval, 6 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Away
+409 for Marta Lombardini
6/10
Várható profit 24.54

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Guiomar Marisztani Zuleta de Reales vs Marta Lombardini mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Marta Lombardini győzelme kapta (szorzó: +409). A Guiomar Marisztani Zuleta de Reales győzelmére 0% szavazat érkezett -5000 szorzóval.

1 0%
2 100%

Guiomar Marisztani Zuleta de Reales vs Marta Lombardini Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+409 a mérkőzésre Marta Lombardini (Home Away)
Játssz felelősségteljesen