30.07.2026 21:00 Mexico ATP Los Cabos 2026

Francisco Cerundolo - Arthur Gea előrejelzések és fogadási tippek

Francisco Cerundolo és Arthur Gea mérkőzése 30.07.2026-én, 21:00-kor kerül megrendezésre.

Francisco Cerundolo
Arthur Gea

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Francisco Cerundolo vs Arthur Gea fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Game Asian Handicap (-3.5)", ahol a várt eredmény "Francisco Cerundolo (-3.5)" +101 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból. Egy másik népszerű fogadási lehetőség a(z) "Home Away" piac, ahol a várt eredmény "Arthur Gea" (+158 szorzóval) a fogadók 100%-a szerint.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Game Asian Handicap (-3.5)
Francisco Cerundolo (-3.5)
100%
1 a 1 tippmesterből
Home Away
Arthur Gea
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Francisco Cerundolo - Arthur Gea-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, tennislover (az összesített profit ranglista 43. helyezettje), 7.07 profitot jósol, 7 tétet helyezve Francisco Cerundolo (-3.5) kimenetelre (+101) a(z) Game Asian Handicap (-3.5) fogadási piacon. Noizyfoxxx ezzel szemben (az összesített profit ranglista 2082. helyezettje) +158 szorzóra adott tippet a(z) Arthur Gea kimenetelre (Home Away), 2 tétet helyezve, hogy becsült 3.16 potenciális profitot érjen el.

tennislover
tennislover
Rang: 43/2045
Profit: 110.81
Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Várható profit 7.07
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 2082/2045
Profit: -359.45
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Várható profit 3.16

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Francisco Cerundolo - Arthur Gea-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, tennislover (10.68% összesített hozammal) 7.07 profitot jósol, 7 tétet helyezve Francisco Cerundolo (-3.5) kimenetelre (+101) a(z) Game Asian Handicap (-3.5) piacon. A tippadók között ott van Noizyfoxxx is -4.64% hozammal, aki 2 tétet tesz a(z) Arthur Gea kimenetelre (+158) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 3.16.

tennislover
tennislover
Rang: 435/2045
Hozam: 10.68%
Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Várható profit 7.07
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 884/2045
Hozam: -4.64%
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Várható profit 3.16

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Francisco Cerundolo - Arthur Gea-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! tennislover, 1.91 ODI paraméterrel, 7 tétet tesz +101 szorzóval a(z) Francisco Cerundolo (-3.5) kimenetelre a(z) Game Asian Handicap (-3.5) piacon. Ez 7.07 profitot hozhat. Noizyfoxxx (ODI: -38.83) fogadási tippet tett, hogy 3.16 profitot szerezzen, 2 tétet helyezve a(z) Arthur Gea kimenetelre (+158) a(z) Home Away fogadási piacon.

tennislover
tennislover
Rang: 465/2045
ODI: 1.91
Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Várható profit 7.07
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 2148/2045
ODI: -38.83
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Várható profit 3.16

A legjobb MI fogadási tippek a Francisco Cerundolo vs Arthur Gea meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Francisco Cerundolo vs Arthur Gea mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Francisco Cerundolo (-3.5) fogadás a Game Asian Handicap (-3.5) piacon, +101 szorzóval, 7 téttel, tennislover ajánlásával. Egy Arthur Gea (+158) fogadás a Home Away piacon 2 téttel, Noizyfoxxx ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Várható profit 7.07
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Várható profit 3.16

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Francisco Cerundolo vs Arthur Gea mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Arthur Gea győzelme kapta (szorzó: +158). A Francisco Cerundolo győzelmére 0% szavazat érkezett -192 szorzóval.

1 0%
2 100%

Francisco Cerundolo vs Arthur Gea Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+101 a mérkőzésre Francisco Cerundolo (-3.5) (Game Asian Handicap (-3.5))
Tipp 2:
Szorzók+158 a mérkőzésre Arthur Gea (Home Away)
Játssz felelősségteljesen