Esemény véget ért
28.08.2026 10:20 Hungary Hungarian Darts Trophy 2026

Dave Chisnall - András Borbély előrejelzések és fogadási tippek

Dave Chisnall és András Borbély mérkőzése 28.08.2026-én, 10:20-kor kerül megrendezésre.

6
Dave Chisnall
3
András Borbély

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Dave Chisnall vs András Borbély fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Dave Chisnall" -500 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 2-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Dave Chisnall
100%
2 a 2 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Dave Chisnall - András Borbély-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Wilhelmine (az összesített profit ranglista 1461. helyezettje), 2.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Dave Chisnall kimenetelre (-500) a(z) Home Away fogadási piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1461/1311
Profit: -2381.37
Home Away
-500 for Dave Chisnall
10/10
Várható profit 2.00
Home Away
-455 for Dave Chisnall
2/10
Várható profit 0.44

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Dave Chisnall - András Borbély-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (-5.48% összesített hozammal) 2.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Dave Chisnall kimenetelre (-500) a(z) Home Away piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 709/1311
Hozam: -5.48%
Home Away
-500 for Dave Chisnall
10/10
Várható profit 2.00
Home Away
-455 for Dave Chisnall
2/10
Várható profit 0.44

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Dave Chisnall - András Borbély-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Wilhelmine, -3109.0 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -500 szorzóval a(z) Dave Chisnall kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 2.0 profitot hozhat.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1461/1311
ODI: -3109.0
Home Away
-500 for Dave Chisnall
10/10
Várható profit 2.00
Home Away
-455 for Dave Chisnall
2/10
Várható profit 0.44

A legjobb MI fogadási tippek a Dave Chisnall vs András Borbély meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Dave Chisnall vs András Borbély mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Dave Chisnall fogadás a Home Away piacon, -500 szorzóval, 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával. Egy Dave Chisnall (-455) fogadás a Home Away piacon 2 téttel, Johny 48 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Away
-500 for Dave Chisnall
10/10
Várható profit 2.00
Home Away
-455 for Dave Chisnall
2/10
Várható profit 0.44

Dave Chisnall vs András Borbély Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-500 a mérkőzésre Dave Chisnall (Home Away)
Játssz felelősségteljesen