29.07.2026 15:30 Venezuela Liga FUTVE 2 2026

Club Atletico Barinas - Real Frontera előrejelzések és fogadási tippek

Club Atletico Barinas és Real Frontera mérkőzése 29.07.2026-én, 15:30-kor kerül megrendezésre.

Club Atletico Barinas
Real Frontera
Real Frontera

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Club Atletico Barinas vs Real Frontera fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Draw Away", ahol a várt eredmény "Real Frontera" +228 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Real Frontera
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Club Atletico Barinas - Real Frontera-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 2188. helyezettje), 18.24 profitot jósol, 8 tétet helyezve Real Frontera kimenetelre (+228) a(z) Home Draw Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2188/2025
Profit: -1287.13
Home Draw Away
+228 for Real Frontera
8/10
Várható profit 18.24

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Club Atletico Barinas - Real Frontera-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-11.76% összesített hozammal) 18.24 profitot jósol, 8 tétet helyezve Real Frontera kimenetelre (+228) a(z) Home Draw Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1217/2025
Hozam: -11.76%
Home Draw Away
+228 for Real Frontera
8/10
Várható profit 18.24

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Club Atletico Barinas - Real Frontera-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -247.29 ODI paraméterrel, 8 tétet tesz +228 szorzóval a(z) Real Frontera kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon. Ez 18.24 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2190/2025
ODI: -247.29
Home Draw Away
+228 for Real Frontera
8/10
Várható profit 18.24

A legjobb MI fogadási tippek a Club Atletico Barinas vs Real Frontera meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Club Atletico Barinas vs Real Frontera mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Real Frontera fogadás a Home Draw Away piacon, +228 szorzóval, 8 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Draw Away
+228 for Real Frontera
8/10
Várható profit 18.24

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Club Atletico Barinas vs Real Frontera mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 100% szavazattal Real Frontera győzelme (+228 szorzóval). Club Atletico Barinas győzelmére (-208 szorzóval) 0% szavazott, míg 0% döntetlent jósol(+228 szorzóval).

1 0%
X 0%
2 100%

Club Atletico Barinas vs Real Frontera Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+228 a mérkőzésre Real Frontera (Home Draw Away)
Játssz felelősségteljesen