23.09.2026 08:00 Scotland Scottish Open Qualifier 2026

Anthony McGill - Wang Xinbo előrejelzések és fogadási tippek

Anthony McGill és Wang Xinbo mérkőzése 23.09.2026-én, 08:00-kor kerül megrendezésre.

Anthony McGill
Wang Xinbo

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Anthony McGill vs Wang Xinbo fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Anthony McGill" -156 szorzóval, 2 felhasználó szerint a 2-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Anthony McGill
100%
2 a 2 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anthony McGill - Wang Xinbo-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, Wilhelmine (az összesített profit ranglista 1744. helyezettje), 6.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Anthony McGill kimenetelre (-156) a(z) Home Away fogadási piacon. abreujg78 ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1745. helyezettje) -156 szorzóra adott tippet a(z) Anthony McGill kimenetelre (Home Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 6.4 potenciális profitot érjen el.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1744/1650
Profit: -6725.25
Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40
abreujg78
abreujg78
Rang: 1745/1650
Profit: -25525.3
Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anthony McGill - Wang Xinbo-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, Wilhelmine (-7.06% összesített hozammal) 6.4 profitot jósol, 10 tétet helyezve Anthony McGill kimenetelre (-156) a(z) Home Away piacon. A tippadók között ott van abreujg78 is -18.99% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) Anthony McGill kimenetelre (-156) szorzóval a(z) Home Away piacon. A becsült potenciális profit 6.4.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 944/1650
Hozam: -7.06%
Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40
abreujg78
abreujg78
Rang: 1270/1650
Hozam: -18.99%
Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anthony McGill - Wang Xinbo-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! Wilhelmine, -8833.76 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -156 szorzóval a(z) Anthony McGill kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 6.4 profitot hozhat. abreujg78 (ODI: -28438.8) fogadási tippet tett, hogy 6.4 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Anthony McGill kimenetelre (-156) a(z) Home Away fogadási piacon.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1742/1650
ODI: -8833.76
Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40
abreujg78
abreujg78
Rang: 1743/1650
ODI: -28438.8
Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40

A legjobb MI fogadási tippek a Anthony McGill vs Wang Xinbo meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Anthony McGill vs Wang Xinbo mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Anthony McGill fogadás a Home Away piacon, -156 szorzóval, 10 téttel, Wilhelmine ajánlásával. Egy Anthony McGill (-156) fogadás a Home Away piacon 10 téttel, abreujg78 ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának.

Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40
Home Away
-156 for Anthony McGill
10/10
Várható profit 6.40

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Anthony McGill vs Wang Xinbo mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a Anthony McGill győzelmét jósolják (szorzó: -156). Eközben a Wang Xinbo győzelmére 0% szavazat érkezett +108 szorzóval.

1 100%
2 0%

Anthony McGill vs Wang Xinbo Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-156 a mérkőzésre Anthony McGill (Home Away)
Játssz felelősségteljesen