22.10.2026 05:00 • United Kingdom • ITF W100 Wrexham 2026

Anna Blinkova - Suzan Lamens előrejelzések és fogadási tippek

Anna Blinkova és Suzan Lamens mérkőzése 22.10.2026-én, 05:00-kor kerül megrendezésre.

Anna Blinkova
—
Suzan Lamens

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Anna Blinkova vs Suzan Lamens fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Suzan Lamens" +165 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Suzan Lamens
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anna Blinkova - Suzan Lamens-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, abreujg78 (az összesített profit ranglista 2050. helyezettje), 16.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Suzan Lamens kimenetelre (+165) a(z) Home Away fogadási piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2050/1946
Profit: -38382.5
Home Away
+165 for Suzan Lamens
10/10
Várható profit 16.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anna Blinkova - Suzan Lamens-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, abreujg78 (-17.77% összesített hozammal) 16.5 profitot jósol, 10 tétet helyezve Suzan Lamens kimenetelre (+165) a(z) Home Away piacon.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1473/1946
Hozam: -17.77%
Home Away
+165 for Suzan Lamens
10/10
Várható profit 16.50

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Anna Blinkova - Suzan Lamens-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! abreujg78, -44614.1 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +165 szorzóval a(z) Suzan Lamens kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 16.5 profitot hozhat.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2047/1946
ODI: -44614.1
Home Away
+165 for Suzan Lamens
10/10
Várható profit 16.50

A legjobb MI fogadási tippek a Anna Blinkova vs Suzan Lamens meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Anna Blinkova vs Suzan Lamens mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Suzan Lamens fogadás a Home Away piacon, +165 szorzóval, 10 téttel, abreujg78 ajánlásával.

Home Away
+165 for Suzan Lamens
10/10
Várható profit 16.50

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Anna Blinkova vs Suzan Lamens mérkőzésre. A legtöbb szavazatot 100% arányban a Suzan Lamens győzelme kapta (szorzó: +165). A Anna Blinkova győzelmére 0% szavazat érkezett -625 szorzóval.

1 0%
2 100%

Anna Blinkova vs Suzan Lamens Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+165 a mérkőzésre Suzan Lamens (Home Away)
Játssz felelősségteljesen