26.09.2026 20:20 World UFC 2026

Amaya Melissa - Valesca Machado előrejelzések és fogadási tippek

Amaya Melissa és Valesca Machado mérkőzése 26.09.2026-én, 20:20-kor kerül megrendezésre.

Amaya Melissa
Valesca Machado

Mire érdemes fogadni?

Nézd meg a legújabb Amaya Melissa vs Valesca Machado fogadási tippeket és előrejelzéseket, amelyeket a JohnnyBet Tippadó közössége állított össze. Az egyik legnépszerűbb fogadási piac a(z) "Home Away", ahol a várt eredmény "Amaya Melissa" +160 szorzóval, 1 felhasználó szerint a 1-ból.

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Away
Amaya Melissa
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Amaya Melissa - Valesca Machado-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, viveiron (az összesített profit ranglista 1523. helyezettje), 16.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Amaya Melissa kimenetelre (+160) a(z) Home Away fogadási piacon.

viveiron
viveiron
Rang: 1523/1654
Profit: -270.78
Home Away
+160 for Amaya Melissa
10/10
Várható profit 16.00

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Amaya Melissa - Valesca Machado-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, viveiron (-2.45% összesített hozammal) 16.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Amaya Melissa kimenetelre (+160) a(z) Home Away piacon.

viveiron
viveiron
Rang: 661/1654
Hozam: -2.45%
Home Away
+160 for Amaya Melissa
10/10
Várható profit 16.00

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Amaya Melissa - Valesca Machado-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! viveiron, -175.84 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz +160 szorzóval a(z) Amaya Melissa kimenetelre a(z) Home Away piacon. Ez 16.0 profitot hozhat.

viveiron
viveiron
Rang: 1697/1654
ODI: -175.84
Home Away
+160 for Amaya Melissa
10/10
Várható profit 16.00

A legjobb MI fogadási tippek a Amaya Melissa vs Valesca Machado meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Amaya Melissa vs Valesca Machado mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a Amaya Melissa fogadás a Home Away piacon, +160 szorzóval, 10 téttel, viveiron ajánlásával.

Home Away
+160 for Amaya Melissa
10/10
Várható profit 16.00

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Amaya Melissa vs Valesca Machado mérkőzésre. A szavazatok 100%-ával a legtöbben a Amaya Melissa győzelmét jósolják (szorzó: +160). Eközben a Valesca Machado győzelmére 0% szavazat érkezett szorzóval.

1 100%
2 0%

Amaya Melissa vs Valesca Machado Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók+160 a mérkőzésre Amaya Melissa (Home Away)
Játssz felelősségteljesen