26.08.2026 14:00 Saudi Arabia Profesional League 2026/2027

Al-Draih - Al Kholood előrejelzések és fogadási tippek

Al-Draih és Al Kholood mérkőzése 26.08.2026-én, 14:00-kor kerül megrendezésre.

Al-Draih
Al Kholood
Al Kholood

Mire érdemes fogadni?

A legnépszerűbb fogadási típusok:

Home Draw Away
Draw
50%
1 a 2 tippmesterből
Double Chance
X2
100%
1 a 1 tippmesterből

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Al-Draih - Al Kholood-re tippmesterek profitja alapján

A legjövedelmezőbb tippadónk erre az eseményre, POTOTO (az összesített profit ranglista 1383. helyezettje), 2.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve X2 kimenetelre (-500) a(z) Double Chance fogadási piacon. betterman ezzel szemben (az összesített profit ranglista 1421. helyezettje) +160 szorzóra adott tippet a(z) Draw kimenetelre (Home Draw Away), 10 tétet helyezve, hogy becsült 16.0 potenciális profitot érjen el. A harmadik legjövedelmezőbb taippadó (1424. ebben a szezonban), abreujg78, 17.1 potenciális profitot érhet el, 10 tétet helyezve +171 szorzóra a(z) Al Kholood kimenetelre a(z) Home Draw Away piacon.

POTOTO
POTOTO
Rang: 1383/1271
Profit: -591.05
Double Chance
-500 for X2
10/10
Várható profit 2.00
betterman
betterman
Rang: 1421/1271
Profit: -1991.64
Home Draw Away
+160 for Draw
10/10
Várható profit 16.00
abreujg78
abreujg78
Rang: 1424/1271
Profit: -7060.94
Home Draw Away
+171 for Al Kholood
10/10
Várható profit 17.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Al-Draih - Al Kholood-re tippmesterek hozama alapján

Ha inkább a hozamot részesíted előnyben a profit helyett, betterman (-6.9% összesített hozammal) 16.0 profitot jósol, 10 tétet helyezve Draw kimenetelre (+160) a(z) Home Draw Away piacon. A tippadók között ott van POTOTO is -9.18% hozammal, aki 10 tétet tesz a(z) X2 kimenetelre (-500) szorzóval a(z) Double Chance piacon. A becsült potenciális profit 2.0. abreujg78 (-18.55% hozammal) a Home Draw Away piacon +171 szorzóval fogadott a(z) Al Kholood kimenetelre. 10 tét esetén, ha a tipp helyes, 17.1 profitot hozhat.

betterman
betterman
Rang: 749/1271
Hozam: -6.9%
Home Draw Away
+160 for Draw
10/10
Várható profit 16.00
POTOTO
POTOTO
Rang: 824/1271
Hozam: -9.18%
Double Chance
-500 for X2
10/10
Várható profit 2.00
abreujg78
abreujg78
Rang: 1013/1271
Hozam: -18.55%
Home Draw Away
+171 for Al Kholood
10/10
Várható profit 17.10

JohnnyBet fogadási tippjei a(z) Al-Draih - Al Kholood-re tippmesterektől ODI

Ezek a tippadók tudják, hogyan találják meg a legjövedelmezőbb fogadásokat! POTOTO, -16.12 ODI paraméterrel, 10 tétet tesz -500 szorzóval a(z) X2 kimenetelre a(z) Double Chance piacon. Ez 2.0 profitot hozhat. betterman (ODI: -659.98) fogadási tippet tett, hogy 16.0 profitot szerezzen, 10 tétet helyezve a(z) Draw kimenetelre (+160) a(z) Home Draw Away fogadási piacon. Az összesített ranglista harmadik helyén (ODI: -9721.17) abreujg78 a(z) Home Draw Away piacot választotta, 10 tétet helyezve +171 szorzóval a(z) Al Kholood kimenetelre, 17.1 profitot becsülve.

POTOTO
POTOTO
Rang: 1313/1271
ODI: -16.12
Double Chance
-500 for X2
10/10
Várható profit 2.00
betterman
betterman
Rang: 1415/1271
ODI: -659.98
Home Draw Away
+160 for Draw
10/10
Várható profit 16.00
abreujg78
abreujg78
Rang: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+171 for Al Kholood
10/10
Várható profit 17.10

A legjobb MI fogadási tippek a Al-Draih vs Al Kholood meccsre

Milyen eredményt jósol a mesterséges intelligencia a Al-Draih vs Al Kholood mérkőzésre? Az MI úgy számolja, hogy a legvalószínűbb kimenetel a X2 fogadás a Double Chance piacon, -500 szorzóval, 10 téttel, POTOTO ajánlásával. Egy Draw (+160) fogadás a Home Draw Away piacon 10 téttel, betterman ajánlásával egy újabb kedvence a mesterséges intelligenciának. Az algoritmus szerint a harmadik legvalószínűbb nyerő fogadás a Al Kholood a Home Draw Away piacon, amelyre abreujg78 10 téttel fogad +171 szorzóval.

Double Chance
-500 for X2
10/10
Várható profit 2.00
Home Draw Away
+160 for Draw
10/10
Várható profit 16.00
Home Draw Away
+171 for Al Kholood
10/10
Várható profit 17.10

Tippmestereink véleményt nyilvánítottak!

A JohnnyBet közössége megosztotta előrejelzéseit a közelgő Al-Draih vs Al Kholood mérkőzésre. A legnépszerűbb előrejelzés 50% szavazattal a döntetlen (+160 szorzóval). Al-Draih győzelmére (-250 szorzóval) 0% szavazott, míg 50% Al Kholood győzelmét jósolja(+171 szorzóval).

1 0%
X 50%
2 50%

Al-Draih vs Al Kholood Fogadási tippek

Tipp 1:
Szorzók-500 a mérkőzésre X2 (Double Chance)
Játssz felelősségteljesen